VIAC AKO WEB

Tvorba webových stránok a aplikácií

Tvorba webových stránok a aplikácií

Našou silnou stránkou sú viac ako desaťročné skúsenosti s tvorbou webových stránok. Máme špecializáciu na dizajn, programovanie, databázy aj profesionálne fotografovanie.

style

Redizajn webu

Každá správna spoločnosť dbá aj na dizajn, pretože práve nim sa prezentuje. Poskytujeme redizajn existujúceho webu. Poskytujeme aj migráciu webu na náš systém z nechceného frameworku ako napr. Wordpress, ktorý je cieľom mnohých hackerských útokov.

language

Hosting a doména

Našou snahou je poskytovať služby tak, aby Vy ste nemuseli mať starosti a strácať čas. Podľa dohody, za vás zabezpečíme hosting a doménu, prípadne môžete mať hosting cez nás aj zadarmo.

cloud_done

Prevádzka a support

Poskytujeme údržbu webu, taktiež môžete máť nami vytvorený prehľadný administračný panel, pomocou ktorého si sami meníte texty, pridávate podstránky a mnoho iného. Vždy Vám ochotne pomôžeme a poradíme, pretože dobre fungujúca spolupráca s klientom je naša priorita.

brush

Logá

Ak ste nová spoločnosť a nemáte vlastné logo, prípadne chcete zmeniť staré, radi Vám logo vytvoríme a odovzdáme vo vysokom rozlíšení pre rôzne marketingové účely vo viacerých farebných prevedeniach.

star_border star_border star_border

Marketing

Súčasťou každej úspešnej spoločnosti je marketing. Vďaka ktorému viete zvýšiť počet predajov produktov vo Vašom eshope alebo zviditeľniť svoju značk. Konkrétne online marketing je v súčasnej dobe najefektívnejší nástroj.

Podľa kvality webu ľudia často posudzujú kvalitu spoločnosti

Kvalita

Web dokážeme vytvoriť rýchlo

Rýchlosť

Svoje slovo vždy dodržíme

Spoľahlivosť

Web vyrobíme na mieru pre cieľovú skupinu návštevníkov

Efektivita